40 مدل موی جذاب فانکی در بین هالیوودی‌ها (قسمت اول)

40 مدل موی جذاب فانکی در بین هالیوودی‌ها (قسمت اول)

15 اسفند

هیچ چیز به اندازه موهای کوتاه و شیک نیست. شما می‌توانید با استفاده از چند مدل موی شیک برای موهای کوتاه، یک بیانیه مد عجیب‌ و غریب ایجاد کنید. به آدری هپبورن در سابرینا یا تعطیلات رومی، داکوتا فانینگ در فراریان، مگ رایان در فیلم معتاد به عشق یا نامه دریافتی و وینونا رایدر در بیشتر فیلم‌های اولیه‌اش فکر کنید. موهای کوتاه به معنای جسور، خشن، و بدون عذرخواهی مستقل است. و ما با آن موافقیم! بنابراین، موهای کوتاه را در این فصل در آغوش بگیرید و به پایین بروید تا کمی الهام بگیرید!


40 مدل موی جذاب فانکی در بین هالیوودی‌ها 


1. مدل موی فانکی پومپادور مجعد 

مدل موی هالیوودی

کریستن استوارت حال و هوای عجیب و غریب را به ظاهر خود اضافه می‌کند! فرهای برجسته طلایی با گره درهم در پشت بسیار جسور و شیک به نظر می‌رسد! علاوه بر این، پهلوهای صاف به مدل موی او حس مرتبی می‌بخشد و توجه را به فرهای زیبا جلب می‌کند.

2. مدل موی فانکی باب لایه‌ای 

مدل موی هالیوودی

ریچل مک آدامز با این باب لایه لایه ظاهری عجیب و در عین حال عجیب دارد. هایلایت‌های صورتی و انتهای برجسته، حالتی بدبو، آرام و جوان به ظاهر او می‌بخشد.

3. مدل موی فانکی موی دوتایی

مدل موی هالیوودی

چه کسی می‌تواند کرولا را فراموش کند؟ ادامه دهید و مدل موهای او را در این هالووین انجام دهید.

4. مدل موی فانکی صورتی روشن

مدل موی هالیوودی

بلوند و صورتی کمرنگ، ترکیب فوق‌العاده است و بله، موهای ضخیم جلویی را به صورت یک سنبله صاف و نه تیز فر کنید. سنبله تمایل به موج‌دار شدن دارد.

5. مدل موی فانکی مشکی 

ایده جالب رنگ مو بنفش در ترکیب با مدل موی فانکی فوق‌العاده می‌شود. لبه‌های نوک تیز، با یک طرف تراشیده شده، چنین جلوه پانک را می‌دهد. مگان سنر، آرایشگر دارای مجوز، با 10 سال تجربه، می‌گوید: «این مدل مو برای کسانی که می‌خواهند سبکی کم نگه‌دارنده داشته باشند عالی است. از آنجایی که فقط نکات رنگی هستند، لازم نیست نگران رنگ کردن ریشه‌های خود با رشد موهایتان باشید.

6. مدل موی فانکی گوجه‌ای دوتایی

مدل موی هالیوودی

سایه‌های مساوی، رنگ دوتایی با کمی خاکستری، و دو گوجه‌ای گرد‌شده مانند دو دم اسبی کوتاه. این یکی از محبوب‌ترین مدل موهای کوتاه فانکی برای زنان است.

7. مدل موی فانکی موج‌دار آبی

مدل موی هالیوودی

امواج متوسط آبی در اینجا بیانیه قطعی است. موهای خود را با طول متوسط کوتاه کنید، لبه‌های یکنواخت داشته باشید و آن‌ها را با رنگ متوسط آبی رنگ کنید. این نه به تاریکی است و نه به روشنایی.
دانستنی‌ها:
می‌توانید سایه‌های آبی مانند خاکستر، نیمه‌شب، اقیانوسی، یخی، آبی یا آبی کبالتی را امتحان کنید تا رنگ‌هایی را به امواج خود اضافه کنید.

8. مدل موی فانکی تراشیده 

مدل موی هالیوودی

کناره‌ها در اینجا با قسمت میانی که به صورت پف متوسط بلند شده تراشیده می‌شوند. بقیه موها به صورت موی بلند روی تاج بسته شده است. سایه در اینجا خاکستری با رنگ بنفش و بله لب های تیره است.

9. مدل موی فانکی باب

مدل موی هالیوودی

استایل براق و مستقیم در رنگ‌های سفید مایل به آبی با رنگ تیره‌تر در نزدیکی ریشه‌ها به سادگی شگفت‌انگیز است! آرایش در رنگ‌های ملایم، صورتی و مجموعه به رنگ مشکی است.

10. مدل موی فانکی باب چند رنگ

مدل موی هالیوودی

باب در تن رنگی بسیار زیبا است. رنگ قرمز روی دهان با موهایی که درخشندگی بالایی دارند بسیار خوب است. شبیه یک رنگین‌کمان آفتابی است.

11. مدل موی فانکی باب بنفش

مدل موی هالیوودی

باب بنفش یکی از رایج‌ترین مدل‌های موی کوتاه فانکی است که باید امتحان کنید. لباس مشکی با موهای آبی رنگ و چشمان سایه‌دار صورتی. ناخن مشکی با نگین‌های زرد! برای عملکرد مناسب تنظیم کنید.
دانستنی‌ها:
همچنین می‌توانید سایه‌های سایه چشم مانند یاسی، آبی، نارنجی یا سبز را امتحان کنید تا ظاهری دراماتیک و سرگرم‌کننده ایجاد کنید.

12. مدل موی فانکی باب صورتی

مدل موی هالیوودی

موهای باب را برش دهید و موهای خود را فر کنید، نوک موها را صورتی رنگ کنید. رنگ طلایی و صورتی اینجاست. با لب‌های روشن آن را زیبا کنید!

13. مدل موی فانکی پری بافته آبی

مدل موی هالیوودی

به نظر می‌رسد که باب بلانت جلوه‌ای بافته‌شده در رنگ آبی ایجاد می‌کند. جلوه قیطان بسیار متقارن و کامل است. هماهنگ با لباس مجلسی طلایی و رنگ لب صورتی.

14. مدل موی فانکی آبی تیره

مدل موی هالیوودی

آبی دریایی با تارهای مو موج‌دار طلایی شگفت‌انگیز است. فرها بسیار عالی هستند و رگه‌های آبی بسیار با هم ترکیب می‌شوند. چشم‌های لبه‌دار سرمه مشکی و لب‌های قرمز زمینه را برای این استایل آماده کرده‌اند.

15. مدل موی فانکی گوجه‌ای

مدل موی هالیوودی

همه موها را از یک طرف جمع کنید، آن‌ها را تکان دهید و آن‌ها را فر کنید، در اینجا در یک طرف، همه آن‌ها بسیار حجیم به نظر می‌رسند. موها از نصف طول تا نوک رنگ شده است. ریشه‌ها و تاج همه سیاه و سفید رنگ طبیعی است. سبز و آبی به خوبی با موهای جت مشکی هماهنگ می‌شوند. آن را با چشم‌های مشکی و لب‌های صورتی ملایم ست کنید.

16. مدل موی فانکی کیتی پری 

مدل موی هالیوودی

باب رنگ آبی به طور یکنواخت کوتاه شده است. اما یک طرف آن پیچ می‌شود در حالی که طرف دیگر به داخل غلت می‌خورد. فرها در دو طرف مخالف یکدیگر هستند. سایه‌های چشم آبی، لب‌های صورتی نود این کار را انجام می‌دهند. پیراهن توری سفید شفاف به ترتیب، استایل و آرایش را تحسین می‌کند.

17. مدل موی فانکی آبی سایه‌دار

مدل موی هالیوودی

چه مدل موی آبی سایه‌دار باشد چه کلاه گیس فرقی ندارد در هر صورت زیبا و شیک است. تلنگرهای زرد در چشم و فرهای آبی روی موها! رنگارنگ و جذاب!

18. مدل موی فانکی بلانت صورتی

مدل موی هالیوودی

یک قسمت کناری را با لبه‌های صاف انجام دهید، با رنگ صورتی. با آرایش صورتی نود بروید.

19. مدل موی فانکی لبه‌های رنگی

مدل موی هالیوودی

این مدل شامل موهایی با طول متوسط درست بالای سینه است. لبه‌های مواج در صورتی، یک بافته فرانسوی در جلو و یک طرف آن را با سنجاق محکم کنید. بقیه موها را باز بگذارید.

20. مدل موی فانکی لبه‌های رنگی

مدل موی هالیوودی

این جذابیت خطی فوق‌العاده عالی است.

بیشتر بخوانید: 40 مدل موی جذاب فانکی در بین هالیوودی‌ها (قسمت دوم)

مطالب مرتبط