روش‌های باکلاس پوشیدن شلوارهای راحتی بیرون از خانه

روش‌های باکلاس پوشیدن شلوارهای راحتی بیرون از خانه

18 اسفند 1399

کافی است به همه لباس‌های تنگ و آزاردهنده‌ای که اغلب اوقات خانم‌ها می‌پوشند فکر کنید تا متوجه شوید که چقدر خوب است که این روزها زنان آزادی آن را دارند که لباس‌هایی با فرم طبیعی‌تر بپوشند! در چند سال اخیر، لباس‌های راحتی به یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های مد تبدیل شده است. و به طور خاص در کشور انگلستان، زنان بسیاری را می‌بینیم که در فصل زمستان، حتی برای خرید از سوپرمارکت هم با لباس راحتی بیرون می‌آیند! شلوارهای راحتی در ابتدا به شکل شلوارهای گشاد و خاکستری کدری بودند که مردان برای کارهای بیرون از خانه می‌پوشیدند، اما به تدریج مورد علاقه زنان هم قرار گرفتند. و شلوارهای راحتی این روزها نه تنها برای زمان استراحت در خانه محبوب هستند، بلکه آن‌ها را همه جا و همه وقت می‌پوشند! بنابراین اگر شما هم از جمله کسانی هستید که دوست دارید اغلب اوقات شلوار راحتی بپوشید، در ادامه این مطلب ایده‌هایی را با شما در میان می‌گذاریم تا بتوانید ظاهر متفاوت و خیلی باکلاسی داشته باشید!

شلوارهای راحتی متناسب برای دختران

اگر برای شلوارهای راحتی ارزش قائل هستید، اما به یک ظاهر کمی حرفه‌ای‌تر برای کارتان نیاز دارید، بهتر است از یک شلوار راحتی متناسب استفاده کنید. این شلوارها نسبت به شلوارهای بگی استاندارد گران‌تر هستند، اما بسیار راحت و خیلی ترندی هستند. این فصل شلوارهای راحتی متناسب در نمایش‌های مد متعددی حضور داشتند، پس این یک سرمایه گزاری در ابعاد جهانی است. و به جای آن که برای تکمیل تیپ با شلوار راحتی از سویی شرت استفاده کنید، بهتر است آن‌ها را با یک ژاکت خیلی ترندی متناسب یا یک کت به روز همراه کنید تا به شما ظاهری هوشمندانه ببخشد. همچنین می‌توانید از یک تی‌شرت راحت، یک ژاکت جین یا ژاکت چرم/چرم مصنوعی موردعلاقه‌تان استفاده کنید تا ظاهرتان شخصی‌تر و خاص‌تر شود.

ست کردن شلوار راحتی با هودی

اضافه کردن فردیت

خانم‌ها برای امتحان کردن شلوارهای راحتی می‌توانند چه گزینه‌هایی را امتحان کنند؟ می‌توانید با پوشیدن یک شلوار راحتی ابریشمی با رنگ روشن و خیره‌کننده که به اندازه پر سبک باشد استایل بوهو را امتحان کنید تا علاوه بر داشتن یک ظاهر افسانه‌ای، احساس راحتی بیشتری هم داشته باشید. و برای داشتن یک ظاهر زنانه و شاداب، بر روی این شلوار راحتی یک بلوز یا تی‌شرت نخی سفید بپوشید. به جای پوشیدن کفش کتانی، یک جفت کفش پاشنه بلند بپوشید تا ظاهرتان برای یک قرار عصرانه عالی شود. برای یک موقعیت رسمی‌تر، یک شلوار راحتی مخمل مشکی را با یک بلوز ابریشمی کرمی رنگ و جواهرات تزیینی نقره‌ای همراه کنید تا یک ظاهر متین و راحت داشته باشید. با استفاده از یک شال بلند صورتی یا فیروزه‌ای، یک بارقه‌ی رنگی به ظاهرتان اضافه کنید تا علاوه بر آن که ظاهر شاداب‌تری داشته باشید، بازوهایتان را هم گرم نگه دارد.

استایل بوهو با شلوار راحتی

آراسته باشید

گاهی اوقات، همه شما نیاز دارید که شلوارهای راحتی‌تان را با ظاهری بپوشید که در آن، موهایتان را به خوبی مرتب کرده‌اید و صورتتان را به زیبایی آرایش کنید تا نشان دهید که دوست دارید راحت باشید، اما «شلخته و نامرتب» نیستید. برای مثال، یک آرایش شاداب شامل یک رژ لب روشن را با شلوارهای راحتی با رنگ تیره همراه کنید. و یک موی بافته شده یا دم اسبی در هم ریخته نشان می‌دهد که شما یک فرد باهوش و راحت هستید، نه یک فرد ژولیده!

استایل شیک با شلوار راحتی

استایل خیابانی با شلوار راحتی

کفش‌های اثر گزار بر روی تیپ

کفش‌ها می‌توانند تأثیر بزرگی بر روی هر تیپی داشته باشند، بنابراین پوشیدن هر نوع کفش پاشنه بلند، یا بوت‌های تا قوزک پا به ظاهر شما استایل و کلاس اضافه می‌کنند و شما را از یک «دختر خانه‌نشین عاشق کاناپه» به یک «دختر مدرن شهری» تبدیل می‌کنند. می‌توانید کفش‌های با طرح‌های پلنگی بپوشید تا به شلوارهای راحتی‌تان یک ظاهر بسیار باب مد و امروزی ببخشید. اگر خواهان یک ظاهر ورزشکارانه و شیک هستید، کافی است ترکیب شلوار راحتی با یک تی‌شرت سفید و یک جفت کفش کتانی باکلاس با پاشنه‌های گوه‌ای، یا یک جفت کتانی تخت یا کفش ورزشی را امتحان کنید. می‌توانید با استفاده از یک جفت کفش خیره‌کننده با رنگ نئونی، ظاهر شلوار راحتی تیره‌تان را کمی روشن‌تر کنید، یا رنگ کفشتان را با رنگ شلوارتان ست کنید تا پاهایتان کشیده‌تر به نظر برسند. اصلاً به پوشیدن شلوار راحتی همراه با بوت‌های Ugg فکر نکنید، زیرا باعث می‌شوند که پاهایتان در شلوار راحتی، بسیار کلفت و نامتناسب به نظر برسند. پوشیدن بوت‌های بلند همراه با شلوار راحتی اشکالی ندارند، به شرط آن که تا میانه ساق پا باشند.

استایل خیابانی با شلوار راحتی

ظاهر تک رنگ

شلوار راحتی و تاپ ست مشکی بخرید، فقط مطمئن شوید که هر دو دقیقاً از یک طیف مشکی هستند. سپس یک شال بلند دیوانه‌وار، روشن و طرح‌دار بر رویشان بپوشید تا اثر رنگ مشکی را خنثی کرده و به ظاهرتان زندگی اضافه کنند. از جواهرات با طرح‌های جسورانه و رنگ‌ها در محدوده صورت (مثلاً برای گوشواره‌هایتان)، گردن و کمرتان استفاده کنید تا نشان بدهید که همه «تیپتان» را با دقت کنار هم قرار داده‌اید. استفاده از یک ساعت دکوراتیو هم می‌تواند جذبه زیادی داشته باشد. و یک کیف دستی جسورانه با رنگ نقره‌ای یا طلایی یا هر رنگ دیگری که با شال و جواهراتتان همخوانی داشته باشد، ظاهرتان را تکمیل می‌کند.

ست کردن شلوار راحتی با پیراهن چهارخانه

بافت‌ها و پارچه‌های مختلف را ترکیب کنید

با همراه کردن شلوارهای راحتی نخی با یک سویی شرت کوتاه پشمی یا یک بلوز سوزن‌دوزی شده با رنگ روشن، پارچه‌های مختلف را با هم ترکیب کنید. یک بلوز با رنگ روشن زیر یک کت یا ژاکت بلند ظاهر بسیار خوبی دارد، و علاوه بر این، به شلوارهای راحتی‌تان هم شخصیت بیشتری می‌بخشد. اگر لازم نیست که خودتان را گرم نگه دارید، شلوار راحتی از جنس پارچه‌های سنگین نپوشید، زیرا باعث می‌شوند که ضخیم‌تر و بزرگ‌تر از چیزی که هستند، به نظر برسند.

ست کردن شلوار راحتی با کفش پاشنه بلند

استایل مد خودتان را دنبال کنید

و می‌توانید تیپ شلوارهای راحتی‌تان را با استفاده از سبک و استایل خودتان، شخصی‌تر کنید. برای مثال، با استفاده از یک کلاه لبه‌دار، یک ژاکت متناسب طوسی، شلوارهای راحتی تقریباً تنگ مشکی و کفش‌های پاشنه بلند نوک باریک، ظاهر یک بچه‌مدرسه‌ای را داشته باشید. می‌توانید شلوارهای راحتی چرم مصنوعی مشکی‌تان را با یک بلوز چین‌دار، یک تی‌شرت تور یک گروه راک، یا یک بلوز شیک زنانه همراه کنید. می‌توانید از ژاکت‌های چرمی مشکی هم استفاده کنید، اما با استفاده از یک تاپ راه‌راه سفید و آبی اقیانوسی و یک جفت بوت تا قوزک پای جیر، ظاهر کلی‌تان را روشن‌تر کنید.

ست کردن شلوار راحتی با هودی سفید

دوقلوهای زنانه

تاپ‌ها و بلوزهای بالا نافی به شلوارهای راحتی یک ظاهر زنانه می‌بخشند و برای گذراندن یک شب بیرون خانه عالی هستند. با این ترکیب، شما ظاهری راحت و بانمک خواهید داشت. و همخوانی رنگ‌های انتخابی‌تان با مود فعالیتتان اهمیت زیادی دارد، مثلاً شلوار صورتی ملایم با یک تاپ بالا نافی سفید در فصل تابستان به شما ظاهر بسیار شادابی خواهد داد. و یک ژاکت سفید خالدار یک ظاهر تابستانی دیگر است که شما را از بقیه متفاوت می‌کند و استایل و کلاس بسیار زیادی به شلوارهای راحتی را رنگ‌های پاستیلی می‌بخشد.

ست کردن شلوار راحتی با نیم تنه

ظاهر رنگارنگی داشته باشید

و اگر از شلوارهای راحتی طوسی و مشکی خسته شده‌اید، می‌توانید ترکیب یک شلوار راحتی واقعاً رنگارنگ با رنگ‌های قرمز، زرد، سبز، آبی، بنفش و صورتی را با یک کت شتری رنگ همراه کنید تا ظاهر کلی تام تعادل رنگی داشته باشد! یک صفحه از یکی از کتاب‌های هنرمند مشهور، فریدا کالو را بیرون بکشید و در برابر دریایی از تیپ‌های زمستانی تیره و دلگیر، یک ظاهر مکزیکی متفاوت و رنگارنگ داشته باشید!

شلوار راحتی رنگین کمانی

بیشتر بخوانید: نکاتی که قبل از پوشیدن آگلی اسنیکرز باید بدانید!

مطالب مرتبط