6 مدل موی چتری باکلاس که باید امتحانش کنید

6 مدل موی چتری باکلاس که باید امتحانش کنید

24 مهر 1398 23,261 بازدید

چتری بهترین مدل موی امروزی برای موهای شماست و اگر به صورت درست و مناسب کوتاه شود، می‌تواند چهره شما را عالی کند. چتری‌ها معمولاً تا بالای ابرو هستند. بسیاری از سلبریتی‌ها مانند کیم کارداشیان، سلنا گومز، جسیکا آلبا و پاریس هیلتون مرتباً مدل مو چتری را برای به‌روز کردن چهره‌شان استفاده می‌کنند. این مدل مو برای همه اندازه‌های موی از جمله بلند، متوسط، کوتاه و همچنین برای تمام بافت‌های مو مانند صاف، حالت‌دار و فر مناسب است.


چند نکته مهم در رابطه با چتری و فرم صورت


1. مدل موی چتری، صورت‌های کشیده را پهن‌تر نشان خواهد داد علی‌الخصوص اگر موهایتان صاف باشد. 
2. مدل موی چتری بلند و کج به صورت‌های گرد کمک می‌کند تا کمی چهره‌شان زاویه‌دار شود. اندازه چتری باید تا روی استخوان گونه باشد.
3. صورت‌های مربعی شکل نباید چتری پر و یکدست داشته باشند و باید مدل چتری‌هایی را انتخاب کنند که کناره‌های آن بلندتر است.
4. کسانی که موهای فر دارند باید چتری‌های بلند و کج داشته باشند.
5. برای انواع شکل صورت، چتری تکه تکه مناسب است.


مدل‌های چتری مو


چتری ساده: برای این مدل مو تنها کافی است که موهایتان را تا خود ابرو یا بالای ابرو کوتاه کنید. فراموش نکنید که چتری معمولاً کوتاه‌تر از آن چیزی می‌شود که تصورش را داشته‌اید. بنابراین بهتر است چتری را بلندتر از اندازه مورد نظر خود کوتاه کنید و سپس آن را آرام آرام از طول مو کوتاه کنید.

مدل موی چتری ساده

چتری کج: برای این نوع چتری نیز انتهای طول موهایتان باید دقیقاً بالای ابرو باشد. به جای اینکه به صورت صاف بالای چشم باشند، آنها را کج کنید. این مدل مو برای زاویه‌دار کردن صورت و برجسته کردن گونه‌ها عالی است.

مدل موی چتری کج

چتری بلند و کج: بهترین حالت برای این مدل مو این است که چتری از بالاترین نقطه گونه شما شروع و اطراف خط فک تمام شود. این مدل چتری بیشتر از بقیه مدل‌ها به انواع شکل صورت می‌آید. خانم‌هایی که موهای بلند دارند نیز می‌توانند این مدل را روی موهای خود امتحان کنند و کمی حجم به ظاهر موهایشان دهند. 

مدل موی چتری بلند و کج

چتری با کناره‌های بلند: مدل چتری با کناره‌های بلند این اطمینان را به شما می‌دهد که بیشتر پیشانیتان پوشیده شده است. این مدل مو مخصوصاً می‌تواند برای کسانی مناسب باشد که پیشانی یا صورت پهنی دارند. داشتن چتری پر یا چتری با کناره‌های بلند در کنار مدل موی انتخابی شما، می‌تواند ظاهر صورتتان را کشیده‌تر و تیزتر از خود واقعی آن نشان دهد. این مدل مو ترفندی بسیار مناسب برای کسانی است که خط موی آنها موهای نازک دارد و می‌خواهند توجه دیگران را از آنها دور کنند.

مدل موی چتری با کناره‌های بلند

چتری کم حجم: اگر نمی‌خواهید خیلی موهایتان را کوتاه کنید، این مدل بهترین مدل کوتاهی با چتری برای شماست و باید چتری سبک برای موهایتان انتخاب کنید. این مدل مو برای کسانی که به دنبال تغییرات کم هستند مناسب است. اگر بعد از کوتاهی از چهره جدیدتان خوشتان آمد دفعه بعد چتری پُرتری را امتحان کنید.

مدل موی چتری کم حجم

چتری حالت‌دار: این مدل چتری برای موهای حالت‌دار یا فر هم مناسب است. آنهایی که موهایشان به صورت طبیعی حالت‌دار یا فر است، باید بگذارند موهایشان حالت همیشگی خود را داشته باشد. شما همچنین می‌توانید موهای خود را صاف کنید تا چهره‌تان متفاوت به نظر برسد. کسانی که موهای صاف دارند، می‌توانند با استفاده از بابلیس موهایشان را کمی فر کنند. چه موهایتان فر باشد چه صاف این مدل چتری صورتتان را جذاب‌تر از همیشه می‌کند. 

مدل موی چتری حالت‌دار

این مدل‌های چتری را امتحان کنید تا چند سال از سن صورتتان کم کنید. به شما اطمینان می‌دهیم که جوان‌تر و شاداب‌تر به نظر برسید. حتماً مدل چتری را بر اساس شکل صورتتان انتخاب کنید.

بیشتر بخوانید: ۱۰ مدل موی گوجه ای متفاوت برای موهای کوتاه

مطالب مرتبط