27 ایده جدید و داغ از مانیکور فرانسوی

27 ایده جدید و داغ از مانیکور فرانسوی

22 دی 1398

 مانیکورهای فرانسوی (French manicures)، یک اثری ماندگار در طراحی ناخن‌ها هستند. طرح سنتی سر سفید، همچنان مورد علاقه خانم‌هاست. هنر و تکنیک‌های مدرن، باعث شده است تا طراحی به مرور زمان تغییر کند و با مدهای فعلی مطابقت داشته باشد. یک مانیکور فرانسوی فقط در ابتدای ناخن انجام می‌شود و واقعا بی‌نظیر است. هر زنی می‌تواند از آن ایده بگیرد و آن را متناسب با شخصیت خود تغییر دهد. این طرح‌ها می‌توانند برای شرکت در هر مراسمی، با لباس شما هماهنگی داشته باشند، لازم نیست ساده باقی بمانند. زنانی که عاشق سادگی هستند، یک مانیکور فرانسوی را انتخاب می‌کنند. برای کسانی که طرح‌های پیچیده‌تری را دوست دارند، نیز قابل استفاده است. مطمئنا،ً با وجود روش‌های بسیار زیادی برای انجام طراحی، می‌توانید طرح مورد علاقه خود را پیدا کنید که متناسب با سلیقه‌ی شما باشد. داغ‌ترین نکته‌ها را در این فصل جمع‌آوری کرده‌ایم تا ناخن‌های شما را برای هر چیزی که ممکن است در ذهن داشته باشید آماده کنیم. به روش سنتی بچسبید و پیچ و تاب مدرن را با تکنیک آمبره به آن اضافه کنید یا با طراحی مورد نظر خود آن را روشن کنید. این یک چیز شدنی است. شما می‌توانید حداقل یکی از این طرح‌ها را امتحان کنید. همچنین در این مقاله، چند نکته در مورد آموزش مانیکور فرانسوی در منزل را برایتان بازگو خواهیم کرد. با استایلی همراه باشید.

مانیکور فرانسوی با یک طرح ساده

 این مانیکور فرانسوی برای کسانی که کمی بیشتر سبک کلاسیک می‌پسندند، یک گزینه‌ی عالی است. یک طرح کوچک می‌تواند ظاهر شما را شیک و جذاب کند. مرکز توجه، این طرح قلب است که آن را به یک انتخاب عالی برای یک جشن عروسی یا سالگرد ازدواج تبدیل می‌کند.

مانیکور فرانسوی با دیزاین قلب

مانیکور مشکی و سفید با نوک مشکی

 طرحی که با همه چیز در کمد لباس شما هماهنگ است، طرح سیاه و سفید است. این رنگ‌بندی ساده، پایه سفید را برای یک طراحی روشن و ساده نگه می‌دارد. خطوط در ظاهر، با کمی لبه اضافی به نظر می‌رسند. بهتر است که بیش از حد آن را انجام ندهید.

مانیکور فرانسوی با دیزاین خطوط مشکی

طرح مانیکور فرانسوی اکلیلی و زرق و براق‌دار

آیا می‌خواهید کمی تلالو اضافی به ناخن‌های خود اضافه کنید؟ این طرح، یک طرح تجملی و بی‌نظیر است. مطمئناً در خاص‌ترین و بزرگترین مراسم‌ها قابل استفاده است. اکلیل‌ها، در این طراحی حسابی می‌درخشند و به شما ظاهری متفاوت می‌دهند. اگر طرفدار تجمل هستید، این طرح را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

مانیکور فرانسوی با دیزاین اکلیلی

مانیکور کلاسیک فرانسوی با هنر طراحی کوتیکول

شاید شما نمی‌خواهید خیلی از مد کلاسیک فاصله بگیرید. شما می‌توانید فقط یک کار کوچک انجام دهید تا ناخن‌هایتان را منحصر به فرد کنید. این طرح برای شما عالی است. چند نگین در اطراف کوتیکول ناخن‌هایتان قرار دهید تا طراحی شما، چشم‌گیر و برجسته به نظر برسد.

مانیکور فرانسوی با دیزاین نگین

مانیکور فرانسوی نامتقارن با تن خنثی

تن‌های خاکی، از دیگر طرح‌های کلاسیک هستند. برای یک طراحی شگفت انگیز، دو طرح کلاسیک را با یکدیگر هماهنگ کنید. خطوط نامتقارن را به طرح‌تان اضافه کنید تا همه چیز متعادل شود. یک لاک با تن برنجی براق به اندازه کافی برق می‌زند و باعث می‌شود طراحی ناخن شما برجسته‌تر و جذاب‌تر به نظر برسد.

مانیکور فرانسوی با دیزاین مورب

مانیکور ناخن مینیمالیست با نوارهای ناخن

استفاده از نوارهای ناخن، می‌توانند یک طراح ساده را به یک چیز شگفت‌آور تبدیل کنند. این طراحی فقط با ناخن آمبره زرق و برق‌دار بسیار زیباست. با استفاده از نوارهای ناخن، می‌توانید به راحتی این طرح را در منزل خود روی ناخن‌های‌تان انجام دهید.

مانیکور فرانسوی با دیزاین نوارهای طلایی

اضافه کردن رنگ به مانیکور فرانسوی

مانیکور فرانسوی، چیزی نیست که فقط با یک روش انجام شود. یک روش جالب برای طراحی آن، استفاده از رنگ‌های مختلف مطابق با روحیه و سلیقه‌ی شماست. شما می‌توانید آن را با لباس‌هایتان ست کنید.

لاک سورمه‌ایی با دیزاین آبی

ایده طراحی مانیکوری زیبا برای ناخن‌های نوک‌تیز

ناخن‌های نوک تیز، در حال حاضر بسیار مرسوم و مد روز هستند. این فرم ناخن برای بسیاری از گزینه‌های طراحی، زنانه، ایده‌آل و متفاوت هستند. مانیکور فرانسوی یکی از این گزینه‌هاست. شما می‌توانید با نوارهای مخصوص ناخن، طراحی زیبایی را انجام دهید.

مانیکور فرانسوی با دیزاین لوزی اکلیلی

مانیکور ناخن با خال خالی‌های زیبا

ناخن‌های مصنوعی برای مانیکور عالی هستند، اما شما می‌توانید آن را روی ناخن‌های طبیعی‌تان نیز انجام دهید. اگر نمی‌خواهید آن روی ناخن‌های مصنوعی انجام دهید، می‌توانید با انجام این سبک روی ناخن‌های طبیعی خود، لذت ببرید. این خال خالی‌ها، طرحی زیبا را برای ناخن‌های کوتاه یا بلند شما ایجاد می‌کنند.

مانیکور فرانسوی با دیزاین خال خالی

مانیکور فرانسوی ساده به همراه خال خالی‌های زیبا

یک روش جالب دیگر برای اضافه کردن نقاط خال خالی به ناخن‌های شما، صرفه نظر از خط و استفاده از آن‌ها برای جدا کردن رنگ‌هاست. در این طرح از سبک کلاسیک استفاده می‌شود و نقاطی را ایجاد می‌کند که پیچ و تاب و زیبایی را به ناخن‌های شما می‌دهد.

مانیکور فرانسوی با دیزاین خال خالی

مانیکور فرانسوی گل‌گلی

طرح‌های پیچیده و پرجزئیات که جزو سبک کلاسیک هستند، مانیکور شما را به یک مانیکور منحصر به فرد و بی‌نظیر تبدیل می‌کند. این طرح گل‌گلی، زیبا و زنانه است. اگرچه می‌توانید این طرح را در خانه انجام دهید. اما این طراحی جالب می‌تواند ظاهر عالی به شما بدهد.

مانیکور فرانسوی با دیزاین گل گلی

مانیکور ناخن با طرح چاپی حیوانات 

یکی دیگر از طراحی‌های پیچیده و زنانه، استفاده از طرح چاپی حیوانات بر روی ناخن‌هاست. این هنر طراحی ناخن برای سبک مورد علاقه شما، چه پلنگی، گورخری و یا هر نوع طرح چاپی حیوانات دیگر که ممکن است دوست داشته باشید، مناسب است.

مانیکور فرانسوی با دیزاین پلنگی

مانیکور متالیک ساده و مد روز

این سبک مانیکور در عین سادگی شیک و زیباست. لاک‌های متالیک در بین دختران بسیار پرطرفدار است. اگر جزو افرادی هستید که به این سبک از مانیکور علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم از لاک متالیک برای نوک انگشتانتان و از یک پایه خنثی برای عالی به نظر رسیدن این طرح استفاده کنید.

مانیکور فرانسوی متالیک

طراحی مانیکور فرانسوی برای مراسم عروسی

اگر قصد دارید در مراسم عروسی شرکت ‌کنید و یا در آینده می‌خواهید عروس شوید، این طرح و طرح‌های بعدی برای شما عالی و مناسب هستند. این مانیکور ساده با طراحی گل‌گلی، می‌تواند به شما ظاهری متفاوت بدهد.

مانیکور فرانسوی با دیزاین گل گلی

ایده‌ برای مانیکور فرانسوی

مانیکور فرانسوی

مانیکور فرانسوی

مانیکور فرانسوی

مانیکور فرانسوی با دیزاین مورب

مانیکور فرانسوی رنگی

مانیکور فرانسوی

مانیکور فرانسوی

مانیکور فرانسوی با دیزاین طلایی

بیشتر بخوانید: تقویت و محکم کردن ناخن ها به روش خانگی 

مطالب مرتبط