5 آرایش ساده برای پوشاندن رگ‌های واریسی (وریدهای عنکبوتی)

5 آرایش ساده برای پوشاندن رگ‌های واریسی (وریدهای عنکبوتی)

28 خرداد 31 بازدید

خوب، پس باید کمی آرایش کنید تا رگ‌ها را بپوشانید. همانطور که با استفاده از کانسیلر سیاهی دور چشم، خطوط ریز و جای زخم روی صورت را پنهان می‌کنید، هنگام استتار رگ‌های واریسی نیز می‌توانید همین کار را انجام دهید .

آیا شما علاقه‌مند به دانستن بیشتر هستید؟ سپس به خواندن این مقاله ادامه دهید!

چیزهایی که نیاز خواهید داشت:

لوسیون برنزه کننده

کرم پودر

براش آرایش خط چشم

کانسیلر ضد آب

اسفنج آرایشی

اسپری پا ایربراش


1. استفاده از لوسیون برنزه کننده


پوشاندن رگ‌های واریسی

مقدار کمی از لوسیون برنزه کننده را بردارید و با دستان خود آن را روی هر دو پا پخش کنید. مالش را به آرامی ادامه ‌دهید تا زمانی که تمام لوسیون کاملاً با پوست مخلوط شده و جذب شود. مدتی طول می‌کشد تا لوسیون خشک شود. اجازه دهید تا جا بیفتد و پس از استفاده دستان خود را به خوبی بشویید. هنگام انتخاب یک لوسیون برنزه کننده بدون آفتاب، مطمئن شوید که رنگ برنزه روشن تا متوسطی را انتخاب کنید که تقریباً شبیه پوست شما باشد تا ظاهر کلی آن تقلبی به نظر نرسد.

لباستان را بعد از خشک شدن کامل لوسیون بپوشید تا لباستان لکه نکند و لکه‌های نامرتبی ایجاد نکند. برای حفظ ظاهر شفاف و پنهان کردن رگ‌های واریسی، می‌توانید از لوسیون برنزه کننده دو بار در هفته استفاده کنید.


2. استفاده از کرم پودر


پوشاندن رگ‌های واریسی

از یک کرم پودر با سایه‌ای شبیه به پوست پاهایتان استفاده کنید. پس از خشک شدن کامل لوسیون، زمان آن است که با استفاده از اسفنج آرایشی یا انگشتان، آرایش بدن را روی پاها بزنید. یک لایه سبک از کرم پودر را روی قسمت کامل پای دارای واریس بمالید. به عنوان مثال، اگر رگ‌ها روی ساق پا قابل مشاهده هستند، آرایش را به طور مساوی روی قسمت پایین ساق تا زانو پخش کنید. اطمینان حاصل کنید که لبه‌های آرایش به درستی با استفاده از یک حرکت آهسته ترکیب شده‌اند تا کاملاً با پوست شما هماهنگ شوند.


3. استفاده از کانسیلر ضد آب


پوشاندن رگ‌های واریسی

حالا یک برس آرایش خط چشم نازک بردارید و آن را در یک کانسیلر ضد آب قرار دهید. دقت کنید که سایه کانسیلر کمی روشن‌تر از آرایش بدن باشد. با استفاده از کانسیلر در یک خط نازک، رگ‌های واریسی را بپوشانید.


4. ترکیب کانسیلر


درست مانند استفاده از کرم پودر، ترکیب صحیح کانسیلر با پوست مهم است. از اسفنج آرایشی یا انگشت خود استفاده کنید تا کانسیلر را به آرامی بکشید تا به خوبی با پوست ترکیب شود. اطمینان حاصل کنید که کانسیلر به طور کامل ترکیب شده ‌است به طوری که به هیچ وجه نمی‌توانید رگ‌های واریسی را ببینید.

بیشتر بخوانید: 12 درمان خانگی برای تیرگی آرنج و زانو + نکات پیشگیرانه


5. اسپری آئروسل پا برای رگ‌های کوچکتر


اگر رگ‌های واریسی دارید که اصلاً برجسته نیستند، می‌توانید از قسمت آرایش صرف نظر کنید و به سادگی از اسپری پا برای پوشاندن آن‌ها استفاده کنید. این محصول را در دسته پایه‌های ایربراش به فروش می‌رسانید. ابتدا آن را روی ناحیه دارای رگ‌های واریسی اسپری کنید و به آرامی با انگشتان خود دایره‌های کوچکتری ایجاد کنید تا با پوست مخلوط شود. قبل از لباس پوشیدن بگذارید خوب خشک شود.

آیا این زیبا به نظر نمی‌رسد که بتوانید آرایشی را برای پوشاندن رگ‌ها انتخاب کنید؟ با این نکات و ترفندهای ساده می‌توانید پاهای خود را همانطور که همیشه می‌خواستید به رخ بکشید. پس برای چی منتظری؟ اجازه دهید این مقاله راهنمای شما باشد و به شما کمک کند دامن‌های کوتاه بپوشید. آرایش بدن، لوسیون برنزه کننده ، براش آرایش خط چشم و هر چیز دیگری که در بالا ذکر شد را تهیه کنید و رگ‌هایی را که سر راهتان قرار می‌گیرند پنهان کنید. وقت آن است که زیر نور خورشید بدرخشید!

بیشتر بخوانید: 20 اسکراب پا خانگی که می‌توانید امتحان کنید

مطالب مرتبط