6 راه برای خشک کردن سریعتر لاک ناخن

6 راه برای خشک کردن سریعتر لاک ناخن

28 خرداد 28 بازدید

اگر عاشق رنگ کردن ناخن‌هایتان هستید اما از صبر کردن برای خشک شدن لاک خود متنفر هستید، این مقاله برای شما مناسب است. بیایید با آن روبرو شوید، هیچ چیز خسته کننده‌تر از این نیست که با ناخن‌های تازه رنگ شده به رختخواب بروید و از خواب بیدار شوید تا ببینید لاک ناخنتان لکه‌دار و خراب شده‌ است. همین امر برای مواقعی که برای شام یا جلسه دیر می‌کنید صدق می‌کند، اما پولیش شما خشک نمی‌شود. آیا باید بدانید چگونه لاک ناخن خود را سریع‌تر خشک کنید؟ ما مجموعه‌ای از روش‌های آسان و مؤثر را گردآوری کرده‌ایم که به شما کمک می‌کند روند خسته‌کننده‌ای را سرعت بخشید.

علاوه‌بر این، بیشتر وسایل مورد نیاز برای آن را درست در خانه پیدا خواهیدکرد.

6 روش ساده برای سرعت بخشیدن به زمان خشک شدن لاک ناخن


1. آن را فریز کنید.


خشک کردن سریعتر لاک ناخن

فرو بردن ناخن در آب سرد شاید کارآمدترین روش برای خشک کردن سریع لاک شما باشد. این کار بسیار ساده است!

آنچه شما نیاز دارید:

یک کاسه آب سرد

تکه‌های یخ

آموزش گام به گام:

قبل از شروع به رنگ کردن ناخن‌ها، یک کاسه را با آب سرد پر کنید، چند تکه یخ به آن اضافه کنید و آن را کنار بگذارید.

بعد از اینکه رنگ کردن ناخن‌ها را تمام کردید، حدود 2 تا 3 دقیقه صبر کنید تا قبل از فرو بردن ناخن‌ها در کاسه، اجازه دهید لاک خودش را بگیرد.

آن‌ها را حدود 3 تا 5 دقیقه در آنجا نگه‌دارید.

هنگامی که دستان خود را از کاسه خارج می‌کنید، می‌بینید که آب روی سطح ناخن‌هایتان می‌ریزد. این یک علامت مشخص است که لاک شما کاملاً خشک شده است.


2. از خشک کن استفاده کنید.


خشک کردن سریعتر لاک ناخن

آنچه شما نیاز دارید:

سشوار با تنظیمات قابل تنظیم

آموزش گام به گام:

سشوار خود را به برق بزنید و آن را در سردترین حالت خود قرار دهید.

پس از اتمام رنگ کردن ناخن‌ها، خشک کن را به مدت 2 تا 3 دقیقه با حرکات کوچک و دایره‌ای دور ناخن‌های خود بچرخانید. فقط مطمئن شوید که نیروی زیادی به کار نمی‌برید یا آن را خیلی نزدیک به ناخن‌های خود نگه ‌ندارید زیرا موج‌هایی به لاک شما وارد می‌کند.


3. روی آن مقداری روغن آشپزی یا اسپری مو اسپری کنید.


خشک کردن سریعتر لاک ناخن

اسپری روغن نچسب برای پخت و پز راهی عالی برای کاهش زمان خشک شدن لاک ناخن است. از طرف دیگر، اگر روغن پخت و پز شما تمام شده ‌است، می‌توانید از کمی اسپری مو نیز استفاده کنید.

آنچه شما نیاز دارید:

اسپری آشپزی بدون چسب اصلی PAM

آموزش گام به گام:

ناخن‌های خود را رنگ کنید و کمی اسپری آشپزی روی مانیکور خود بپاشید که هنوز خشک نشده ‌است.

قوطی را در فاصله حدود 30 سانتی‌متری از دست خود نگه ‌دارید. این تضمین می‌کند که نیروی آئروسل، پولیش مرطوب را لکه نکند.

چند دقیقه صبر کنید و قبل از اینکه دستان خود را با آب سرد بشویید.


4. برای خود یک اسپری یا قطره خشک کن بخرید.


خشک کردن سریعتر لاک ناخن

استفاده از اسپری یا قطره خشک کننده لاک ناخن تجاری زمان انتظار شما را به نصف کاهش می‌دهد. این محصولات نه تنها به خشک شدن سریع‌تر رنگ کمک می‌کنند بلکه ناخن‌های شما را فوق‌العاده براق می‌کنند. آن‌ها همچنین پوست اطراف کوتیکول شما را تغذیه و حالت می‌دهند.


5. آن را نازک کنید.


خشک کردن سریعتر لاک ناخن

بر خلاف لاک‌های ضخیم، استفاده از چندین لایه نازک لاک ناخن به ناخن‌های شما زمان می‌دهد تا به سرعت خشک شوند. همچنین ظاهر یکنواخت‌تری برای شما به ارمغان می‌آورد. اگرچه ممکن است به نظر برسد که مانیکور شما برای همیشه ماندگار است، اما واقعاً اینطور نیست. شما در واقع زمان کلی خشک شدن را کوتاه‌تر می‌کنید.

بیشتر بخوانید: با چند روش ساده ناخن های خود را تقویت کنید


6. یک لایه رویی خشک سریع اضافه کنید.


خشک کردن سریعتر لاک ناخن

سرمایه گذاری روی یک لایه شفاف از لاک ناخن که به طور ویژه برای سرعت بخشیدن به زمان خشک شدن لاک ناخن شما طراحی شده است، شاید ساده‌ترین راه برای سریع‌تر خشک شدن ناخن‌ها باشد. علاوه‌بر این، برخی از فرمول‌ها حتی ادعا می‌کنند که براقیت به ناخن‌های شما می‌بخشند، از خرد شدن ناخن‌ها جلوگیری می‌کنند و باعث می‌شوند مانیکور شما برای مدت طولانی‌تری تازه به نظر برسد.

آن روزهای سختی را که مجبور بودید هزاران بار قبل از لاک زدن به ناخن‌هایتان در لحظه‌ی آخر، هزاران بار فکر کنید را رها کنید. با این راهنمای در مورد چگونگی خشک کردن سریع لاک ناخن، دیگر نگران نباشید. فقط چند ناخن زیبا نشان دهید بنابراین، دفعه بعد که نیاز به بیرون رفتن برای برانچ یا شرکت در یک مهمانی داشتید و ناخن‌هایتان درست نشد، می‌توانید آن ناخن‌های زیبا را رنگ کنید و از نکات ما برای خشک کردن سریع آن‌ها استفاده کنید. چه آن را یخ کنید یا مقداری روغن آشپزی اسپری کنید، رنگ ناخن شما فوراً خشک می‌شود و در کمترین زمان برای مهمانی آماده خواهید شد.

بیشتر بخوانید: 25 طراحی ناخن زیبا برای مبتدیان در سال 2022

مطالب مرتبط