3 ترفند آرایشی برای چشم‌های برجسته

3 ترفند آرایشی برای چشم‌های برجسته

09 اردیبهشت 134 بازدید

اگر به دنبال ترفندهای آرایشی برای چشم‌های بیرون زده هستید، به صفحه‌ی درستی آمده‌اید. چه از طرفداران چشم‌های دراماتیک باشید و چه می‌خواهید یک ظاهر ساده برای یک روز معمولی داشته‌باشید؛ کشیدن یک خط چشم، ریمل و سایر لوازم آرایش چشم می‌تواند به طور طبیعی چشم‌های برجسته‌ی شما را زیباتر کند. در این مقاله، چند ترفند سریع و ساده را مورد بحث قرار می‌دهیم که به شما کمک می‌کند سه ظاهر متفاوت را در کمترین زمان ایجاد کنید.


1. آرایش روزمره


ترفند آرایش چشم های برجسته

خانم‌ها، اگر به‌دنبال آرایش چشم‌های غیررسمی هستید که بدون جیغ بودن، شما را زیبا نشان دهد، باید ظاهر ساده کیتی پری را بازسازی کنید.

با پوشاندن چشمان خود با کانسیلر شروع کنید و این کار را با کشیدن خط چشم مایع از گوشه‌های داخلی چشم به سمت بیرون دنبال کنید. در مرحله بعد، سایه چشم صورتی هلویی کم رنگ را پاک کنید و مژه‌های پایینی و گوشه‌های داخلی چشم خود را با مداد مشکی سیاه برجسته کنید؛ اینجا می‌توانید از یک پلت سایه‌ی زیبا استفاده کنید.

حالا یک سایه رنگی ضخیم به رنگ مشکی در امتداد چین چشم خود بزنید. مطمئن شوید که در آن زیاده روی نکنید. شما می‌توانید رنگ قهوه‌ای یا هر سایه تیره دیگری را انتخاب کنید؛ نه تنها با چشم‌های گرد شما همراه می‌شود، بلکه باعث ایجاد زیبایی در چشمان شما نیز می‌شود. با رنگ وسط چشم را با هم ترکیب کنید تا به چشم‌های بیرون زده خود فرم بیشتری ببخشید. در نهایت، برای مژه‌های فوق‌العاده‌ی خود، ریمل حجم‌دهنده مشکی بزنید، و همه چیز آماده است!

برای صورت خود، اگر نیازی به پوشش زیاد ندارید، از کرم پودر چشم پوشی کنید و از کانسیلر و پودر استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: این 4 اشتباه را برای سایه‌ چشم مایع انجام ندهید


2. آرایش رسمی


ترفند آرایش چشم های برجسته

گونه‌های کیم کارداشیان کمی کانتور و چشم‌های مشخص همراه با پوستی بی‌عیب و یک برق لب صورتی؛ همه با هم کار می‌کنند تا ظاهر اداری واقعاً عالی را ایجاد کنند.

اگر مانند کیم کارداشیان چشم‌های درشت و عمیقی دارید، برای مبارزه با سیاهی دور چشم، از روشن‌کننده رنگی چشم استفاده کنید. پس از اتمام کار، از خط چشم مشکی ضدآب استفاده کنید، ما خط چشم مدادی مایع را نیز پیشنهاد می‌کنیم و خطوط مژه‌های بالا و پایین خود را نیز مشکی کنید و مطمئن شوید که زیاده روی نکرده‌ باشید. در عوض، می‌توانید از یک گوشه چشم به گوشه دیگر خط بکشید تا یک جلوه‌ی قشنگ و خیره کننده به خود دهید. سپس، مژه‌های خود را با یک ریمل فوق‌العاده زیبا کنید.

برای صورت خود، به سراغ کانتور بروید! کافی است کمی کانسیلر را در گودی گونه‌ها و پیشانی خود بمالید تا با هم مخلوط شوند. گونه‌های خود را با رژگونه صورتی ملایم بپوشانید تا رنگ ملایمی داشته باشید.

بیشتر بخوانید: 7 نکته آرایشی موثر که سایه چشم شما روشن‌تر به نظر برسد


3. آرایش مخصوص شب


ترفند آرایش چشم های برجسته

نیکول ریچی هرگز از اظهار نظر روی فرش قرمز کوتاهی نمی‌کند. در The Art Of Elysium Gala، این طراح مد گروه افسانه‌ای خود را با یک جفت کفش Christian Louboutin، جواهرات خود و یک کلاه قدیمی تکمیل کرد. اگرچه ظاهر نسبتاً شیک و قدیمی بود، نیکول ریچی با آرایش خود به این درام بیشتر جلا داد و تماشاگران تقریبا شگفت زده شده بودند.

این بازیگر با استفاده از رنگ‌های غنی و گرم، سایه‌های خاکستری درخشان را روی پلک‌های خود و خط چین داخلی و پایه سایه چشم مشکی در قسمت بیرونی اعمال کرد. هنگامی که شما نیز همین کار را انجام دادید، خط چشم مایع را بردارید و برای چشمان خود خط چشمی زیبا بکشید. آرایش چشم خود را با تقویت مژه‌های خود با دو لایه ریمل پرکننده کامل کنید.

با صاف کردن فرمول پودر مایع سبک وزن با یک برس زیرسازی، ظاهری طبیعی و در عین حال مشخص ایجاد کنید.

امیدواریم که این مقاله توانسته‌ باشد به شما برای داشتن چشمانی زیباتر و آرایشی بهتر کمک کرده باشد.

بیشتر بخوانید: آموزش سایه چشم

 

مطالب مرتبط