100 شینیون از سلبریتی‌ها که ارزش دیدن دارد!

100 شینیون از سلبریتی‌ها که ارزش دیدن دارد!

20 مهر 1398 15,082 بازدید

این روزها سبک زندگی سلبریتی‌ها در بین افراد بسیار حائز اهمیت است و با دنبال کردن زندگی‌شان سعی می‌کنند که همانند آن‌ها باشند. سلبریتی‌ها در مراسم‌های مختلف به بهترین شکل با مدل موهای جذاب و استایلی شیک ظاهر می‌شوند از این رو باعث می‌شود که طرفدارانشان مدل موهایی همانند آن‌ها داشته باشند. مدل موهای سلبریتی‌ها با لباس‌هایشان هماهنگ است. در اینجا 100 مدل از افراد مشهور برای شما گردآوری شده است که با الهام گرفتن از آنها می‌توانید زیبا شوید و لذت ببرید.

لوئیزا رانیری

لوئیزا رانیری با ظاهری پر زرق و برق که موهای جلوی سرش را به سمت بالا کشیده بود در جشنواره‌ی فیلم ونیز ظاهر شد. مدل موی دوست داشتنی‌اش با گوشواره‌های کریستالی هماهنگ بود. آرایش خیره کننده، ظاهر زرق و برق‌دار او را تکمیل کرد.

 مدل موی لوئیزا رانیری

اما استون

اِما استون به جهت زیبا شدن، یکی از مدل‌های مرسوم و مد روز شینیون را استفاده کرد و آن را با یک لباس شیک به رنگ مشکی هماهنگ کرد. آرایش ملایم و زیبای اِما استون ظاهری شگفت‌انگیز را برای او به ارمغان آورد.

مدل موی اما استون

میشل داکری

برای داشتن ظاهری درجه یک، بهتر است مدل مویی را با الهام از مدل موی میشل داکری انتخاب کنید. او مدل مویی به سبک کلاسیک و با فرق وسط را انتخاب کرد. مدل موی زیبای او که از پشت گردن بافته و پیچیده شده است با گوشواره‌های مرواریدی‌اش تکمیل و هماهنگ شد.

مدل موی میشل داکری

نانسی اودل

نانسی اودل با جمع کردن موهای بلند، ظریف و براق به پشت سرش با موهای بلوند کاراملی خود، ظاهری فوق العاده پر زرق و برق پیدا کرد. گوشواره‌های بلند و لباس بی‌نظیرش به رنگ مشکی جلوه‌ای جذاب به او  بخشیده‌ است.

مدل موی نانسی اودل

داربی استنچفیلد 

برای یکی از جشن‌های درجه یک، داربی استنچفیلد موهای خود را بالا کشید و از گوشه آن را جمع کرد. رژ لب نود و چشم‌های تأکید شده با خط چشم مشکی، جذابیت بیشتری به او بخشید.

مدل موی داربی استنچفیلد 

کری پرستون

برای جوایز امی، کری پرستون مدل مویی هیجان انگیز با فرق کنار ایجاد کرد. کری پرستون موهای براق با رنگ قرمز زیبا را انتخاب کرد که ظاهرا بسیار مرسوم به نظر می‌رسد.

مدل موی کری پرستون

آنیکا لارسن

برای جوایز تونی، آنیکا لارسن موهایش را با انتخاب فرق کج به گوشه‌ای جمع کرده و با موج‌دار کردن قسمتی از آن، ظاهری زیبا پیدا کرده است. این ظاهر شیک او با آرایش دوست داشتنی‌اش همراه بود.

مدل موی آنیکا لارسن

جولیان مور

برای یک مهمانی خاص، این مدل موی زیبای جولیان مور را امتحان کنید. برای نمایش فیلم  Map of the Stars، جولیان مور مویی با پیچ و تاب و ظرافت خاص پیچیده شده پشت سرش را امتحان کرد. گوشواره‌های زیبا و گل‌های الماس آن، نمای زیبایی از این چهره‌ی مشهور را تکمیل کرده است.

مدل موی جولیان مور

زویی سالدانا

در اکران فیلم ‘Mr. Turner’ زویی سالدانا مدل موی اسپرت را با یک سبک زیبا انجام داد. این بازیگر مشهور با فرق کنار و آرایش چشمِ دودی به چهره‌ای شگفت ‌انگیز دست پیدا کرده است.

مدل موی زویی سالدانا

مگی کیو

مگی کیو با موهای فوق العاده براق و برگرداندن آن، یک مدل موی افسانه‌ای را با فرق وسط انتخاب و با آرایش چشم گربه‌ای به یک نگاه جسورانه دست پیدا کرده است.

مدل موی مگی کیو

سلنا گومز

برای ایجاد ظاهری زیبا، یک مدل موی زیبا را با الهام از مدل موی سلنا گومز کپی کنید. برای مت گالا، این ستاره‌ی مشهور گوشواره‌های هندسی را انتخاب کرد و با رژ لب پررنگ به رنگ زیبای شاه‌توتی که با لباس رنگ بنفشش همراه بود جلوه‌ی زیبایی را برای خود به ارمغان آورد.

مدل موی سلنا گومز

جسیکا آلبا

برای  Met Gala، جسیکا آلبا مدل مویی پر زرق و برق را با فرق کنار و بافت انتخاب کرد. ظاهر رمانتیک با رژ لب نود و لباس خامه‌ای، زیبایی او را دو چندان کرد.

مدل موی جسیکا آلبا

کارلی کلاوس

کارلی کلاوس برای Met Gala یک مدل موی مجلسی به سبک نامرتب که به صورت شل در پشت سرش جمع شده است را با لباس زرق و برق‌‌دارش هماهنگ کرد. او با انداختن گردنبندی برجسته از جنس الماس بر چهره‌ی خود تاکید بیشتری کرد.

مدل موی کارلی کلاوس

کارینا اسمیرنوف

برای دستیابی به ظاهری زنانه، کارینا اسمیرنوف مدل مویی ساده را با یک فرق وسط که در کنار صورتش آویزان است را انتخاب کرد. برای داشتن یک حس هیجان انگیز، از یک رژ لب پررنگ با رنگ قرمز استفاده کرد.

مدل موی کارینا اسمیرنوف

سارا دیویدسون

با یک گره، مانند سارا دیویدسون، موهای خود را به مدل موی شگفت‌ انگیز تبدیل کنید. در جوایز ACM، او قسمت کناری موهایش را موج‌دار انتخاب کرد تا به زیبایی صورتش بیفزاید.

مدل موی سارا دیویدسون

لسلی مان

برای نمایش فیلم لندن، لسلی مان مدل مویی اسپرت، که به یک طرف کشیده شده بود را انتخاب کرد و با رژ لب مرجانی جلوه‌ای هیجان انگیز به او داد.

مدل موی لسلی مان

اسکارلت جوهانسون

اگر به دنبال ظاهری پر زرق و برق هستید، مدل مویی شبیه به مدل موی خیره کننده‌ی اسکارلت جوهانسون را انتخاب کنید. او با زدن یک سایه چشمِ آبی رنگ پشت چشمانش و آرایشِ چشم دودی‌اش را با کت و شلوار قرمز رنگش هماهنگ کرده است. برای ظاهر بی‌عیب و نقص، اسکارلت گردنبند شیک از جنس الماس را به گردنش آویزان کرده است.

مدل موی اسکارلت جوهانسون

ابی کورنیش

برای دستیابی به ظاهری شیک و زیبا، مدل مویی را با الهام از مدل موی ابی کورنیش انتخاب کنید. ابی کورنیش با موهای براق و طلایی، مدل موی جمع شده با فرقی وسط که به یکدیگر وصل شده‌اند را انتخاب کرد. گوشواره‌های گرد، جذابیت بیشتری به ظاهر او بخشیدند.

مدل موی ابی کورنیش

جیمی کینگ

شما می‌توانید مدل موی جیمی کینگ با موهای براق و فوق‌العاده‌اش که در مراسم اسکار ونیتی فر(Vanity Fair) حضور داشت را انتخاب کنید. لباس قرمز رنگ او جلوه‌ای حیرت‌انگیزی را به او اختصاص داده است.

مدل موی جیمی کینگ

الیزابت بانک

این ستاره‌ی مشهور، موهای بلوند رو به عقب کشیده‌ایی را ایجاد کرد و باعث شد که فوق‌العاده زیبا به نظر برسد. از بین موهایش برخی را جدا و بیرون کشید تا حالتی خاصی را ایجاد کند.

مدل موی الیزابت بانک

هافیت جولان

برای اینکه به طرز شگفت انگیزی ظریف به نظر برسید، از مدل موی هافیت جولان الهام بگیرید و موهای خود را از وسط جدا کنید و هر دسته را به کناره‌های صورت خود ببرید. لباس مزین به پولک‌های طلایی و گوشواره‌های چشم‌نواز، زیبایی را در او دوچندان کرد و با رژلب قرمز رنگش این زیبایی تکمیل شد.

مدل موی هافیت جولان

ارین هیثرتون

برای به دست آوردن یک چهره‌ی زیبا مدل موی ارین هیثرتون را که به صورت موج‌دار از یک طرف جمع و پیچیده است را انتخاب کنید. رنگ رژ لب پررنگ به وی کمک کرد تا چهره‌ای خاص پیدا کند.

مدل موی ارین هیثرتون

آنا کندریک

اگر به دنبال ظاهری خاص هستید مدل موی براق و به یک طرف کشیده شده‌ی آنا کندریک می‌تواند تا حد زیادی برای شما الهام‌بخش باشد. او مدل موی خود را با یک رژ لب نود و گوشواره‌های خیره کننده به شکل هندسی هماهنگ کرد.

مدل موی آنا کندریک

میشل داکری

میشل داکری با حضور در جوایز SAG مدل مویی با سبک ساده که به کنار صورتش کشیده شده است را انتخاب کرد. رژلب پررنگ جادویی‌اش به زیبایی ظاهرش افزوده است.

مدل موی میشل داکری

آنا چلومسکی

برای یک ظاهر فریبنده، مدل مویی شبیه به مدل موی آنا چلومسکی را انتخاب کنید. او با انتخاب این مدل، به ظاهری زیبا دست پیدا کرد و موهای فوق العاده براق خود را از وسط سرش باز کرد. رژ لب مرجانی‌اش به او جلوه‌ای حیرت‌انگیز بخشید.

مدل موی آنا چلومسکی

کریستینا اپلگیت

برای داشتن ظاهری شیک و درجه یک، از مدل موی کریستینا اپلگیت الهام بگیرید. او موهای خود را به یک طرف از صورتش کشید و در انتهای هر قسمت موج‌های زیبایی را ایجاد کرد که جلوه‌ای جذاب به او بخشید.

مدل موی کریستینا اپلگیت

تیا اندوز

در اینجا یکی از مدل موهای زیبا از تیا اندوز را می‌بینید که می‌توانید از آن الهام بگیرید و با انتخاب این مدل مو می‌توانید مدرن به نظر برسید. اندروز که موهای خود را به کنار صورتش کشیده است با زدن رژلب نود ظاهری زیبا و مدرن به خود داده است.

مدل موی تیا اندوز

نینا دوبرو

کناره‌های رها شده‌ی مو، زیبایی خاصی به نینا دوبرو داده است. لباس دکلته و آرایش چشم دوست داشتنی‌اش ظاهر جذاب او را به پایان رساند.

مدل موی نینا دوبرو

آلیسون ویلیامز

آلیسون ویلیامز، موی فوق‌العاده براق خود را با یک گیر زیبا برای اکران فیلم Girl’s season 3 زینت داد. با گوشواره‌های ظریف کوچک و مد روز باعث شد که ایده‌آل به نظر برسد.

مدل موی آلیسون ویلیامز

آنجلینا جولی

برای نشان دادن ظرافت و حس زنانگی، آنجلینا جولی مدل موی شگفت‌انگیزی را برای جوایز Governors انتخاب کرد. آرایش چشم ملایم و رژ لب براقش ظاهر وی را تکمیل کرد.

مدل موی آنجلینا جولی

تیلور شیلینگ

تیلور شیلینگ طرفداران خود را با مدل موی کشیده شده به کنار شوکه کرد و قسمت جلوی موی خود را صاف و آن را به کنار جمع کرد. رژ لب پررنگ با لباس مشکی تیلور بسیار زیبا و هماهنگ به نظر می‌رسد.

مدل موی تیلور شیلینگ

تیلور سوئیفت

تیلور سوئیفت برای داشتن یک چهره‌ی خاص، به دنبال یک مدل مویی چشمگیر رفت و آن را با چتری زیبا هماهنگ کرد. او برای تکمیل ظاهرش، رژ لب قرمز را با لباس مجلسی‌اش هماهنگ کرد که انتخاب او بسیار ایده‌آل و سنجیده بود.

مدل موی تیلور سوئیفت

کیلی کلارک

صاف کردن موهای کیلی کلارک به شکل ساده و جمع کردن و تزئین آن با یک تاج زیبا باعث شده است که جذابیت ویژه‌ای به چهره‌ی آن بدهد. لباس دکلته و رژلب نود، ظاهری شیک به او بخشیده است.

مدل موی کیلی کلارک

ریس ویترسپون

اگر به دنبال چهره‌ی خیره‌کننده‌ای هستید، از مدل موی ریس ویترسپون الهام بگیرید و یک شینیونی شیک را به روشی نامرتب انتخاب کنید. او قسمتی از موهایش را جدا و با فرهای زیبا تکمیل کرده است.

مدل موی ریس ویترسپون

چاینا چاو

موهای تیره و آراسته‌ی چاینا چاو نوع دقیق و پیچیده‌ای از شینیون را برای او ایجاد کرده است. با انتخاب این مدل مو می‌توانید ظاهری جذاب و زیبایی داشته باشید.

مدل موی چاینا چاو

ونسا پارادی

از مدل موی ونسا پارادی الهام بگیرید و پس از کشیدن موهای‌تان به یک قسمت، انتهای از آن را پوش دهید. رژ لب صورتی و کت و شلوار مشکی، جذابیت خاصی به کل ظاهرش بخشیده است.

مدل موی ونسا پارادی

جولیا رابرتز

جولیا رابرتز برای اینکه مدل موی‌هایش را به سطح جدیدی برساند، به سراغ یک مدل زیبا با فرق وسط رفت و هر قسمت را با فرهای زیبا آویزان کرد. لباس قرمز و آرایش ملایمش، ظاهر شگفت‌انگیز او را به پایان رساند.

مدل موی جولیا رابرتز

کیرا نایتلی

برای ایجاد یک ظاهر جذاب، مدل مویی خیره کننده شبیه به کیرا نایتلی را امتحان کنید. او موهایش را به سبک شلوغ بسته و قسمت‌های جلویی مویش را بیرون آورد تا زیباتر دیده شود. انتخاب لباس دکلته او نیز بسیار ایده‌آل بود.

مدل موی کیرا نایتلی

ورن اشمیت

با موهای فرفری خود یک مدل مو شبیه ورن اشمیت درست کنید و از او الگو بگیرید. او گوشواره‌های زیبا از جنس الماس را برای یک استایل زرق و برق‌دار انتخاب کرد.

مدل موی ورن اشمیت

کیتی پری

کیتی پری با موهای مشکی و فریبانه‌اش تصمیم گرفت این مدل مو را انتخاب کند و به یک ظاهر کلاسیک دست یابد. او برای داشتن یک استایل کامل، چشم‌های خود را با مژه‌های مصنوعی برجسته کرد و از رژ لب قرمز استفاده کرد. ظاهر بی‌عیب و نقصش با گوشواره‌های زرق و برق‌دار بنفش رنگش تکمیل شد.

مدل موی کیتی پری

مایکا مونرو

با ظاهر شدن بر روی فرش قرمز، مایکا مونرو مدل مویی افسانه‌ای را به سبک کلاسیک انتخاب کرد. برای یک ظاهری مدرن، او مدل موی شلوغ خود را با آرایش چشم دودی و رژ لب صورتی همانگ کرد.

مدل موی مایکا مونرو

گابریل یونیون

گابریل یونیون برای داشتن یک چهر‌ه‌ی جذاب، سراغ مدل موی براق رفت. از فرق کنار برای موهایش استفاده کرد. انتخاب رژلب صورتی برای او یک انتخاب جسورانه بود، همینطور گوشواره‌های گرد و لباس قرمز رنگش جلوه‌ای زرق و برق‌دار را برای او فراهم کرد.

مدل موی گابریل یونیون

ورا فارمیگا

ورا فارمیگا برای دستیابی به یک ظاهر جذاب، از یک روند فوق‌العاده مرسوم برای موهایش استفاده کرد. او مقداری از موهای خود را جدا و در کنار صورتش آویزان کرد. رژ لب نود و گوشواره‌های الماس او جلوه‌ای شگفت‌انگیزی به او بخشیدند.

مدل موی ورا فارمیگا

جنیفر گارنر

جنیفر گارنر با فر کردن قسمتی از موهایش به ظاهری جذاب و حیرت انگیز دست یافت. رژلبی با رنگ بژ و گردنبندی از جنس الماس زیبایی ظاهری او را به طرز شگفت‌ انگیزی چند برابر کرده است.

مدل موی جنیفر گارنر

زویی سالاندا

زویی سالاندا مدل موی خود را بسته انتخاب کرد و آن را با یک رژ لب قرمز تکمیل کرد.

مدل موی زویی سالاندا

امی آدامز

با حضور در مراسم اسکار 2013، امی آدامز با یک مدل موی پیچ خورده با رنگ عسلی تمامی توجهات را به خود جلب کرد.

مدل موی امی آدامز

تیلور سوئیفت

برای جوایز گلدن گلوب 2013، تیلور سوئیفت با موهای موج‌دار خود به سبک کلاسیک حضور داشت و مدل مویی که به شکلی براق و پیچیده بود را انتخاب کرد. رژلب نود، ظاهری شیک به او بخشیده است.

مدل موی تیلور سوئیفت

جنیفر لارنس

با ظاهر شدن در گلدن گلوب، جنیفر لارنس مدل مویی موجی که به سمت بالا بسته شده بود را انتخاب کرد. گوشواره‌های بلند از جنس الماس باعث شد چهره‌ای فریبانه به او دهد.

مدل موی جنیفر لارنس

سلنا گومز

برای ظاهری کامل و شیک، مدل موی سلنا گومز را با موهایی که مقداری از آن به یک سمت رها شده است را انتخاب کنید. او با داشتن مژه‌های مصنوعی، بر چشمان زیبایش تأکید زیادی کرده است.

مدل موی سلنا گومز

جسیکا آلبا

جسیکا آلبا برای انتخاب یک مدل موی جدید، مدل موی براق و زیبایش را با پیچ و تاب مهیج انتخاب کرد. این  مدل مو با لباسی که گل‌های برجسته دارد باعث شد افسانه‌ای و زیبا به نظر برسد.

مدل موی جسیکا آلبا

شان جانسون

برای ایجاد یک ظاهری کامل، به دنبال مدل موی شان جانسون با موج زیادی در قسمت بالای سرتان باشید. او مدل موی زیبای خود را با آرایش چشم دودی هماهنگ کرد و خط چشمی با سایه متالیک را به چشم‌هایش اضافه کرد.

مدل موی شان جانسون

بلا هیتکوت

برای مهمانی گوچی، بلا هیتکوت مدل موی قهوه‌ای با یک چتری یکدست را انتخاب کرد. آرایش شگفت‌انگیز و لباس نفیس او، زیباییش را کامل کرد.

مدل موی بلا هیتکوت

آمایا سالامانکا

برای جوایز Donostia، آمایا سالامانکا مدل مویی به سبک ساده را انتخاب و آن را با لبخند خارق‌العاده خود همراه کرد.

مدل موی آمایا سالامانکا

زویی دشانل

برای جوایز امی، زویی دشانل با انتخاب مدل موی شیک، طرفداران خود را مجذوب کرد و موهای خود را با چتری‌های پر و رژ لب صورتی‌اش کامل کرد.

مدل موی زویی دشانل

کیت باسورث 

کیت باسورث با انتخاب این مدل مو و باز کردن موها از فرق وسط بسیار فریبنده ظاهر شد. رژ لب صورتی آن باعث شد تا او فوق العاده زیبا به نظر برسد.

مدل موی کیت باسورث 

نینا دوبرو

در اینجا یکی از مدل‌ موهای جالب توجه نینا دوبرو را می‌بینید که می‌توانید از آن الهام بگیرید. فرق وسط باعث شده که او حیرت‌آور به نظر برسد.

مدل موی نینا دوبرو

کیت میدلتون

کیت میدلتون برای دستیابی به ظرافت زنانگی‌اش، موهای خود را پیچید و باعث شد زیباتر به نظر برسد. لباس دوست داشتنی و گوشواره‌های قابل توجه‌اش حیرت‌آور است.

مدل موی کیت میدلتون

سارا درو

این ستاره‌ی مشهور، مدل مویی زیبا که با پیچ و تاب به گوشه‌ای جمع شده بود را با رنگ مسی طلایی را انتخاب کرد. رژ لب قرمز و آرایش چشمش، که به سبک زیبایی هماهنگی را ایجاد کرده بود، هوادارانش را بسیار شوکه کرد.

مدل موی سارا درو

اِما استون

اما استون برای جوایز فیلم‌MTV موهای بلند و خوش حالت خود را که به یک طرف کشیده بود را انتخاب کرد. برای استایل بی‌عیب و نقصش، رژ لب قرمز و لباس دکلته‌ی مشکی رنگ را انتخاب کرد.

مدل موی اِما استون

جسی جی

در اینجا یکی از مدل موهای جسی جی وجود دارد که ارزش کپی کردن را دارد. جسی جی به دنبال مدل موی براق بود. آرایش چشم دودی خیره کننده بر چشم‌های زیبای او تأکید زیادی کرده است.

مدل موی جسی جی

دنیل وازینوا

مدل موی زیبای دنیل وازینوا باعث شده است که زیبا و جذاب به نظر برسد.

مدل موی دنیل وازینوا

هتی بای واتر

چهره مشهور هالیوود، زیبایی خود را با انتخاب مدل مویش به خوبی نشان داد و با فر کردن و گوشواره‌های زنجیره‌ای مشکی ظاهر خود را تکمیل کرد.

مدل موی هتی بای واتر

کارولین هرفورت

کارولین هرفورت هنگام ظاهر شدن برای اکران فیلم Zetti این مدل موی جذاب و دوست داشتنی را که به سمت بالا برد بود را انتخاب کرد.

مدل موی کارولین هرفورت

دوون اوکی

برای داشتن مدل موی زیبا می‌توانید از مدل موی دوون اوکی الهام بگیرید. دوون اوکی مدل مویی با سایز بزرگ و براق را انتخاب کرد.

مدل موی دوون اوکی

کاملیا بل

برای رفتن به یک مهمانی از مدل موی کامیلا بل الهام بگیرید. او با کشیدن موهای خود و انتخاب یک رژلب پررنگ و لباس مشکی باعث شد که زیباتر به نظر برسد.

مدل موی کاملیا بل

لیلی آدریج

از مدل موی لیلی آدریج الهام بگیرید. او با انتخاب فرق وسط و گوشواره‌های زیبا، چهره‌ای منحصربفردی را ایجاد کرد.

مدل موی لیلی آدریج

امبرد هرد

برای جوایز ESPY، امبر هرد با  مدل مویی نامرتب که به صورت شل بسته شده بود و همینطور لباس مشکی زیبا باعث شد تا رویایی به نظر برسد.

مدل موی امبرد هرد

هافتی جولان

برای داشتن چهره‌ای زیبا و حیرت برانگیز بهتر است از مدل موی هافتی جولان الهام بگیرید. او مدل موی شل با فرق وسط انتخاب کرد، و برخی از موهایش را آویزان کرد.

مدل موی هافتی جولان

اشلی گرین

برای داشتن یک چهره‌ی عالی بخشی از موهایتان را به یک طرف بکشید و شبیه اشلی گرین شوید.

مدل موی اشلی گرین

تیلور سوئیفت

تیلور سوئیفت با اضافه کردن پیچ و تاب به موهایش، طرفداران خود را متحیر کرد. رژ لب پررنگ رنگ قرمزش که با پوست او هماهنگی زیادی دارد را انتخاب کرد.

مدل موی تیلور سوئیفت

لیانا لیبراتو

مدل موی لیانا لیبراتو و آرایش ظریفش زیبایی او را تکمیل کرده است.

مدل موی لیانا لیبراتو

کریسی تیگن

برای اینکه حیرت‌انگیز به نظر بیاید، از مدل موی کریسی تیگن استفاده کنید. او موهای خود را به یک طرف کشید و برخی از آن‌ها را جدا کرد. ظاهر جذابش را با آرایش ملایم به پایان رساند.

مدل موی کریسی تیگن

هیلاری سوانک

هیلاری سوانک با پوشیدن یک دکلته‌ای به رنگ نقره‌ای، آن را با یک  مدل موی جمع شده هماهنگ کرد. استفاده از گیره‌ی خیره کننده مو در بین موهایش، طرفدارانش را مجذوب خود کرد.

مدل موی هیلاری سوانک

پاریس هیلتون

برای گلدن گلوب، پاریس هیلتون تصمیم گرفت که موهای خود را اینگونه انتخاب کند و قسمت جلوی موهایش را به سمت بالا ببرد و در پشت سرش جمع کند و با رژلب ملایمش، ظاهر زیبایش را تکمیل کرد.

مدل موی پاریس هیلتون

الیسون بری

برای جوایز گلدن گلوب 2011، آلیسون بری موهای قهوه‌ای جلوی صورتش را به یک سمت کشید و در انتهای آن موج‌های زیبایی ایجاد کرد. لباس آبی و رژ لب صورتی، ظاهری منحصر به فرد به او بخشید.

مدل موی الیسون بری

سارا هایلند

برای دستیابی به ظاهری زنانه، سارا هایلند مدل مویی با چتری‌ شیک را انتخاب کرد. خط چشم مشکی و رژ لب نود باعث شد ظاهر کلی او بسیار چشم‌گیر باشد.

مدل موی سارا هایلند

میلا کونیس

میلا کونیس برای هماهنگی با لباس دکلته‌اش این مدل موی زیبا را انتخاب کرد. آویزان کردن بخشی از موها کنار صورتش او را حیرت‌انگیز جوه داد.

مدل موی میلا کونیس

جنیفر لارنس

مدل موی کلاسیک با فرق کج به جنیفر لارنس کمک کرد هنگام حضور در جوایز منتخب منتقدان، با ظاهرش همه را شوک زده کند.

مدل موی جنیفر لارنس

ناتالی پورتمن

این ستاره‌ی مشهور همیشه نگاه شگفت‌انگیز خود را حفظ می‌کند. او با مدل مویی براق و صاف ، جذاب و زیبا به نظر می‌رسد.

مدل موی ناتالی پورتمن

نیکی نش

این مدل موی زیبا با موج‌های زیبا را از نیکی نش الهام بگیرید. او ‌مدل موی فریبنده ی خود را که با یک گل زیبا به رنگ زرد مزین شده است را انتخاب کرد.

مدل موی نیکی نش

بلیک لایولی

بلیک لایولی مدل موی زیبا که با گیره‌های مشکی در پشت سرش جمع شده است را انتخاب کرد و باعث شد زیبا به نظر برسد. این مدل موی براق، ظاهری جذاب به او بخشیدند.

مدل موی بلیک لایولی

جودیت رابرتز

برای شیک به نظر رسیدن جودیت رابرتز موهای زیبا و براق جمع شده در کنار صورتش را با لباس مرجانی و آرایش ملایمش مطابقت داد.

مدل موی جودیت رابرتز

شارنی وینسون

این ستاره‌ی مشهور با جمع کردن موهای قهوه‌ایش به سمت عقب و با باز کردن فرق وسط باعث شد تا حسابی زیبا بدرخشد. لباس مشکی رنگ و آرایش ظریف، انتخابی مناسبی برای این مدل موی او بود.

مدل موی شارنی وینسون

بث چیمبرن

برای زیباتر کردن مدل موی کلاسیک بث چیمبرن حجم بیشتری از موهایش را در تاج سرش اضافه کرد و آن را با یک رژ لب نود و گوشواره‌های خیره کننده تکمیل کرد.

مدل موی بث چیمبرن

لی میشل

لی میشل برای آشکار کردن زیباییش از مدل موی پیچ خورده در پشت سرش و چتری‌های زیبا در جلوی صورتش و همینطور لباس زرد و رژ لب قرمز، استفاده کرد و باعث شد جذابیت بیشتری به او ببخشد.

مدل موی لی میشل

ایمان

موی براق و کشیده شده به یک طرف با گوشواره‌های الماس و لباس دکلته‌اش بسیار خیره‌کننده به نظر می‌رسد.

مدل موی ایمان

استیسی کیبلر

استیسی کیبلر مدل موی گره خورده پشت سر را انتخاب کرد و با انتخاب بخشی از آن و آویزان کردن کنار صورتش به این زیبایی پایان داد.

مدل موی استیسی کیبلر

آنالین مک کورد

این چهره‌ی مشهور با انتخاب مدل مویی نامرتب، ظاهری وسوسه‌ انگیز پیدا کرد و آن را با لباس شگفت انگیز به رنگ صورتی ملایم هماهنگ کرد.

مدل موی آنالین مک کورد

استفانیا فرناندز

استفانیا فرناندز با گوشواره‌های درخشان، مدل موی کلاسیک را انتخاب و هماهنگ کرد. در حالی که آرایش چشم دودی و رژلب مرجانی ظاهری حیرت انگیز به او بخشید.

مدل موی استفانیا فرناندز

فن بینگ بینگ

انتخاب شینیون بزرگ فن بینگ بینگ توجه همه را جلب کرد و جلوه‌ای جذاب به او بخشید.

مدل موی فن بینگ بینگ

دایان کروگر

هر وقت دایان کروگر روی فرش قرمز قدم می‌زند، همه را مجذوب خود می‌کند. برای مت گالا، او یک لباس افسانه‌ای از کلوین کلاین و مدل موی زیبا با فرق وسط را انتخاب کرد.

مدل موی دایان کروگر

گوئن استفانی

این نوازنده بزرگ و طراح مشهور تصمیم گرفت مدل مویی که حجم بیشتری از مو در تاج سرش جمع شده است را انتخاب کند. رژ لبی به رنگ ارغوانی روشن، ظاهر جذاب گوئن استفانی را زیباتر کرد.

مدل موی گوئن استفانی

آنا لوس

برای داشتن یک چهره‌ی منحصر به فرد، آنا لوس از یک بافت زیبا در وسط سرش ، همینطور از یک گل سیاه که با لباس مشکی‌اش هماهنگ شده بود استفاده کرد.

مدل موی آنا لوس

سیمونا ونتورا

در اینجا یکی از مدل موهای با جزئیات بیشتر را مشاهده می‌کنید که ارزش امتحان کردن را دارد. این مدل موی سیمونا ونتورا ممکن است برای شما الهام بخش یک مدل جذاب با بافت‌های تو در تو باشد.

مدل موی سیمونا ونتورا

شانتل ونسانتن

با حضور در جوایز PRISM، شانتل ونسانتن مدل موی گوجه‌ای که در بالای سرش جمع شده است را انتخاب کرد. گوشواره‌های با یاقوت سبز رنگش ظاهر او را بیش از پیش برجسته کرد.

مدل موی شانتل ونسانتن

کملیا بل

اگر می‌خواهید یک  مدل مویی ساده و زیبا داشته باشید به شما توصیه می‌شود که از مدل موی کملیا بل الهام بگیرید. فرق وسط این شینیون ارزش امتحان کردن را دارد.

مدل موی کملیا بل

جما آرترتون

این فرد مشهور با انتخاب مدل موی گوجه‌ای جذابش باعث شد که همه‌ی نگاه‌ها را به خود جلب کند. جما آرترتون آن را با یک لباس مشکی خیرکننده هماهنگ کرد.

مدل موی جما آرترتون

آماندا سایفرد

آماندا با موهای زیبا و بلوندش سبک زیبایی را برای موهایش انتخاب کرد. موج‌دار کردن موهای جلوی سرش باعث شد که زیبایی او منحصر به فرد باشد.

مدل موی آماندا سایفرد

اشلی گرین

اشلی گرین مدل مویی نامرتب را انتخاب کرد که این آشفتگی باعث شد که او بسیار حیرت‌انگیز به نظر برسد. انتخاب رژلب پررنگ و هماهنگ شده با کیفش جلوه‌ای زیبا به او بخشیده است.

مدل موی اشلی گرین

کریستین الزاج

همانند کریستین الزاج در انتخاب مدل مویتان کمی سخت‌گیر باشید. او بخش زیادی از موهایش را با موج‌دار کردنش به گوشه‌ای از صورتش آویزان کرد و با هماهنگی آن با لباسش باعث شد بسیار زیبا به نظر برسد.

مدل موی کریستین الزاج

بیشتر بخوانید: 12 رنگ موی فانتزی و جذاب از ستاره‌های موسیقی

مطالب مرتبط