چگونه ابروهای خالی را به صورت طبیعی پر کنیم؟

چگونه ابروهای خالی را به صورت طبیعی پر کنیم؟

26 شهریور 1398

ابروها در واقع قاب یک صورت هستند و به چهره‌ی شما فرم می‌دهند. مهم نیست که تا چه اندازه چشمان شما جذاب باشد اگر ابروهای شما کم پشت باشد به چهره‌ی شما حالتی خسته را القا می‌کند. بنابراین برای داشتن ابروهای پر پشت نیاز به یادگیری تکنیک‌های آرایشی دارید تا چهره‌ای جذاب‌تر و متفاوت‌تر داشته باشید. برای پرپشت کردن ابروهای خود نیازمند استفاده از مداد ابرو هستید که باعث می‌شود ابروهای شما زیبا و مرتب به نظر برسند. بنابراین انتخاب نادرست مداد ابرو باعث می‌شود ظاهر ابروهای شما به همان اندازه چهره‌ی شما را خراب‌تر کند. در این مقاله، استایلی شما را با این تکنیک‌ها آشنا می‌کند.


دستیابی به شکل ابروی مناسب


۱. نقاط شروع را تعیین کنید: این نکته مهم است که قبل از اینکه شروع به پر کردن ابروهایتان کنید، شکل ابروهای خود را بفهمید و اصلاح کنید. شما می‌توانید با کمک یک مداد ابرو این کار را انجام دهید. برای شروع، مداد را در یک خط عمودی در بیرونی‌ترین قسمت سوراخ بینی خود قرار دهید. از جایی شروع به کشیدن کنید که مداد در نقطه A ابروی شما را لمس می‌کند.

۲. نقاط پایانی را تعیین کنید: به همین ترتیب، باید بدانید که ابروهای شما باید به کجا ختم می‌شوند. مداد را به طور مورب از قسمت بیرونی سوراخ بینی خود به سمت شقیقه نگه دارید. جایی که مداد از چشم شما خارج شود نشان دهنده‌ی نقطه‌ی پایانی ابرو است. نقطه C جایی است که ابروهای شما به طور ایده‌آل به پایان می‌رسد. در هر دو مورد ، اگر تارهای مو را پشت خط ایجاد شده توسط مداد پیدا کردید ، آنها را اصلاح کنید. اگر بین "خط" و نقطه شروع / پایان ابرو خود فاصله وجود داشته است، برای رسیدن به ابروهای کامل ، باید با مداد آن را با حوصله پر کنید تا بتوانید ابروها را بالا ببرید.

۳. دریافت قوس عالی برای ابرو: برای به دست آوردن قوس کامل، انتهای مداد خود را به طور عمودی در برابر سوراخ بینی خود نگه دارید. در حالی که قسمت انتهایی پایین مداد را در امتداد لبه سوراخ بینی خود نگه‌ داشته‌اید، قسمت بالایی را به مرکز چشم منتقل کنید. نکته‌ای که مداد به خط ابرو شما برخورد می‌کند، قوس طبیعی ابرو شماست و به عنوان یک طرح کامل در نظر گرفته می‌شود. این همان نقطه C است که در تصویر نشان داده شده است. نکته مهم دیگر که باید به آن توجه داشت این است که ابروهای شما صاف می‌شوند اینطوری طبیعی‌تر به نظر می‌رسد. مداد را از نقطه‌ی A  تا C  در خطی که به شکل D نشان‌داده شده‌است نگه دارید، و مطمئن شوید که خیلی کج نیست چرا که ابروهای شما خیلی کشیده می‌شوند.

بیشتر بخوانید: میکروبلیدینگ برای کسانی که از فرم ابروهای خود راضی نیستند!  


چگونه می‌توان ابروها را با آرایش ضخیم‌تر کرد؟


1. آماده سازی ابروها: همیشه با چهره‌ی تمیز شروع کنید و مطمئن شوید که به خوبی مرطوب است. ابروهای خود را با استفاده از یک شانه‌ی ابرو و یا براش ریمل مرتب کنید. در صورت لزوم هر گونه موی اضافی را در پایین و بالای ابرو اصلاح کنید. این یک مرحله‌ی مهمی است، زیرا شما باید از فرم طبیعی ابروی خود مطلع شوید. اکنون می‌توانید برای پر کردن ابروهای خود از جمله مداد، سایه چشم، پودر یا ژل ابرو و یا حتی ترکیبی از این‌ها را استفاده کنید. به منظور استفاده از این آموزش، ما باید از ترکیب مداد و سایه چشم استفاده کنیم. استفاده از مداد بدون شک باعث می‌شود که فرم دهی به ابروها بدون کمترین تلاش و بدون دردسر ایجاد شود و هنگامی که پودر به پولیش اضافه می‌شود باعث می‌شود طبیعی‌تر به نظر برسد.

ابروی خالی

2. ابروهای خود را با مداد پر کنید: با مداد از وسط ابرو شروع به پر کردن ابروهای خود کنید. در ابتدای ابرو موها به صورت پراکنده هستند بنابراین سعی نکنید بیش از حد آن را پر کنید زیرا پر کردن بیش از حد آن بسیار غیر طبیعی به نظر می‌رسد. فقط با شکل طبیعی ابروهای خود همراه شوید و سعی نکنید شکل کاملاً متفاوتی برای ابروهای خود ایجاد کنید. ابروهای خود را با ضربات کوتاه و ملایم پر کنید.

پر کردن ابرو با مداد ابرو

3. ابروهای خود را پررنگ کنید: تمام طول ابرو را پر کنید. دقت کنید که با پر کردن بیش از حد به سمت بالا نمی‌روید. کافی است شکل طبیعی ابروهای خود را ردیابی کنید و آنها را کمی ضخیم‌تر کنید.

کادربندی کردن ابرو

4. آنها را با پودر تمیز کنید: ضربه‌های مداد به تنهایی می‌تواند تکه تکه به نظر برسد، بنابراین می‌خواهیم از پودر نیز برای اتمام کار استفاده کنیم. برای این مرحله از پودر ابرو استفاده کنید. در صورتی که در دسترس نباشد شما می توانید از سایه چشم مات استفاده کنید. از سایه‌ای که خیلی تیره است استفاده نکنید. برای پر کردن ابروهای خود می‌توانید از یک قلم مو زاویه دار استفاده کنید.

استفاده از پودر ابرو

5. محو کردن و کادربندی: برای کادر انداختن دور ابروی خود می‌توانید از کانسیلر یا فونداسیون کمی روشن‌تر از رنگ پوستتان بر روی استخوان پیشانی بالای ابرو استفاده کنید. در آخر برای اتمام کار، از ژل ابرو استفاده کنید. این کار به حفظ آرایش و تنظیم موهای ابرو نیز کمک می‌کند.

استفاده از فاندیشن بالای ابرو

اکنون با موفقیت ابروهای خود را پر کردید همانطور که می‌بینید ابروهایتان ضخیم، پرپشت و با تمام وجود طبیعی به نظر می‌رسد و باعث می‌شود متفاوت‌تر به نظر برسید. اکنون که می‌دانید چگونه ابروها را با پر کنید، وقت آن رسیده است که کمی آن را تمرین کنید. فراموش نکنید که تجربیات خود را در بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

پر کردن ابروی خالی

توجه: مطمئن شوید که مداد و پودری که استفاده می‌کنید خیلی تیره نباشند. قاعده مرسوم این است که اگر موهای تیره دارید رنگ انتخابی دو درجه تیره‌تر و اگر موهای روشن دارید دو درجه روشن‌تر انتخاب کنید. و اگر خواهان شادابی در صورتتان هستید بهتر است به سراغ رنگ قهو‌ه‌ای یا قهوه‌ای تیره بروید.

توجه: مطمئن شوید که مداد و پودری که استفاده می‌کنید خیلی تیره نباشند. قاعده مرسوم این است که اگر موهای تیره دارید رنگ انتخابی دو درجه تیره‌تر و اگر موهای روشن دارید دو درجه روشن‌تر انتخاب کنید. و اگر خواهان شادابی در صورتتان هستید بهتر است به سراغ رنگ قهو‌ه‌ای یا قهوه‌ای تیره بروید.

مطالب مرتبط