چرا باید از ماسک طلای صورت استفاده کنیم؟

چرا باید از ماسک طلای صورت استفاده کنیم؟

23 مهر 1398

ارتباط طلا و زیبایی به سال‌ها پیش برمی‌گردد. کلئوپاترا نمونه خوب از فردی تاریخی است که علاقه‌مند به ماسک‌های طلا بوده است و این رزوها افراد مشهور نیز ماسک‌ها صورتی را انتخاب می‌کند که در آن ذرات واقعی طلا موجود است و می‌تواند زیبایی آنها را جاودانه کند. این ماسک درمانی بلافاصله بسیار معروف شد و این به دلیل تقاضای بالا برای روشن شدن، مرطوب کردن، کوچک کردن منافذ پوست، کنترل چربی، شفاف کردن، لیف و بازگداندن انعطاف پذیری پوست است که ماسک طلا تمام این خواص را دارد.


فواید ماسک درمانی طلا


انواع مختلفی از ماسک درمانی طلا برای صورت وجود دارد که خانم‌ها می‌توانند از آنها بهره‌مند شوند. اگر به دیدی دیگر به این مسئله نگاه کنیم، اجداد ما هرگز مشکلات امروزی پوست‌های ما را نداشته‌اند و این به دلیل استفاده از انواع مختلف طلا مانند گوشواره، گردنبند، دست بند و انگشتر بوده است که این روزها ما آنها را با نسخه بدلی عوض کرده‌ایم. این ماسک مانند باشگاه تناسب اندام برای صورت شما می‌ماند و می‌تواند صورت شما را بازپروری می‌کند. تحقیقات نشان داده است که طلا برای بهبود بخشیدن به پوست شما عالی است و سلول‌های که با سمومی مانند سیگار و اشعه آفتاب تخریب شده‌اند را بازسازی می‌کند. طلا جزء یکی از نرم‌ترین فلزات است و به راحتی جذب پوست می‌شود و می‌تواند چین و چروک‌ها وخطوط پوست را کاهش دهد. انواع مختلفی از ماسک طلا صورت در بازاز موجود است که نوع ورقه‌ای آن مورد علاقه ویکتوریا بکهام است. او از ماسک جفت جنین گوسفند با دانه‌های طلا استفاده می‌کند که با ماسک طلا تفاوت دارد. ماسکی که او استفاه می‌کند ترکیبی از دو ماسک گران قیمت است.


ماسک طلای ورقه‌ای


برای استفاده از ماسک طلا ورقه‌ای ابتدا باید به مدت پنج دقیقه زیر دستگاه بخور صورت بنشینید تا پوست شما نرم و منافذ آن باز شود و سپس از سرم استفاده کنید. ماسک طلا ورقه‌ای به صورت مستقیماً روی صورت گذاشته می‌شود و آنقدر آن را ماساژ می‌دهند تا به صورت کامل جذب پوست شود و بعد از آن دوباره زیر دستگاه بخور می‌روید و پوست صورت خود را تا زمانی که کامل تمیز شود، ماساژ می‌دهند.


ماسک طلای پودری


ماسک درمانی طلا که به صورت پودر است، رایج‌ترین نوع ماسک طلا است. این نوع ماسک ترکیبی از کلاژن، عصاره گیاه و پودر طلای 24 قیراطی است. این ترکیب جذب پوست می‌شود و اجازه می‌دهد تا پوست از منبع جدیدی تغذیه کند که پوست را درخشان و عمیقاً آب رسانی می‌کند و همچنین غنی از موادی است که پوست را لطیف و ابریشمی می‌کند. برای این نوع ماسک پودری ابتدا آرایشگران پوست را با قرار دادن محلول تمیز کننده به همراه ذرات طلا آماده می‌کنند و اطمینان حاصل می‌کنند که صورت از هر گونه مواد آرایشی و کرم پاک شود. سپس با استفاده از لایه بردار طلا پوست‌های مرده صورت را لایه برداری می‌کنند و صورت را برای مدتی زیر بخور قرار می‌دهند. سپس سرم غنی شده از ذرات طلا را روی پوست پخش می‌کنند. بعد از این مراحل ترکیب ماسک طلای صورت را به مدت 15 الا 30 دقیقه روی صورت می‌گذارند و آن را از روی پوست برمی‌دارند. سپس مرطوب کننده غلیظی که بازهم در آن ذرات طلا وجود دارد را روی پوست پخش می‌کنند و اجازه می‌دهند پوست براق و درخشنده شود.

ماسک پوست طلا


ماسک کلاژن 24 قیراطی طلا


ماسک‌های درمانی طلا برای صورت گرات قیمت هستند و هرکسی توانایی استفاده از آن را ندارد به همین دلیل ماسک‌های صورت و گردن کلاژن 24 قیراطی طلا به بازار آمد. این محصولات طلای خالص است که با عصاره غلیظ گیاهان و آنتی اکسیدان‌ها که شامل ویتامین E و عصاره گل رز است، پر شده‌اند تا در حالی که پوست را سفت و آب رسانی می‌کند، سرعت کلاژن سازی و انعطاف پذیری پوست را بالا ببرند. اینگونه چین و چروک و خطوط صورت کم‌تر می‌شود و پوست درخشش جوانی را همیشه دارد.
همه کاری که برای استفاده از این ماسک لازم است، این است ماسک را از جعبه‌اش بیرون بیاورید، آن  را روی صورتتان بگذارید، راحت بنشینید و ریلکس کنید تا ماسک طلا معجزه خود را انجام دهد. هنگامی که ماسک را روی صورت می‌گذارید کلاژن‌های طلایی آن به پوستتان جذب می‌شود و بلافاصله شروع به تشکیل لایه‌ای محافظ برای مراقبت از پوست در برابر آلودگی‌های موجود می‌کند.. شما می‌توانید بلافاصله تاثیر آن را روی پوست خود ببینید. همچنین این ماسک به جایگزینی کلاژن‌هایی که بر اثر بالا رفتن سن ضعیف شده‌‌اند، کمک می‌کند. ای ماسک شامل 100 درصد کلاژن گیاهی قوی با طلای معدنی 24 عیار است که 10 برابر بیشتر از ماسک‌های قدیمی قابلیت جذب در پوست را دارد.
این نوع ماسک برای آنهایی مناسب است که به دنبال ماسک خانگی راحت هستند. تمام کاری که باید بکنند این است که پوست خود را لایه برداری کنند و ماسک را به مدت 15 الی 30 دقیقه روی پوست خود بگذارند. استفاده از این نوع ماسک بسیار ارزان‌تر از آن ماسک‌هایی هست که حتماً باید در سالن آرایشگاه استفاده شوند اما انتظار تاثیر طولانی مدت نداشته باشد مگر اینکه چند بار در هفته از آن استفاده کنید. اگر می‌پرسید این ماسک گران قیمت چفدر موثر است باید بگوییم که 100 درصد تاثیر دارد. تنها نکته آن این است که به صورت مداوم از ماسک درمانی طلا استفاده کنید و برای تاثیر بیشتر از رژیم روزانه زیبایی و مرطوب کننده قوی کمک بگیرید و پوست خود را قبل از رفتن به تخت به درستی از مواد آرایشی تمیز کنید. حتی اگر دوبار در ماه نیز از این ماسک استفاده کنید، نتیجه‌ای عالی خواهید گرفت.

بیشتر بخوانید: روغن بادام برای جلوگیری از پیری زودرس را اینگونه استفاده کنید

مطالب مرتبط